HAKKIMIZDA

Mego Proje İnşaat Gayrimenkul ve Bilişim Ltd. Şti. kuruluşundan bu tarafa inovatif projeler üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir. Şirket profesyonellik, dürüstlük, sürdürülebilirlik ve pazarı geliştirme anlayışı ile her geçen gün büyümeye devam etmektedir. İçinde bulunduğumuz dijital çağın gereklerini tespit ederek işinde uzman ekipler ile yapılan tüm çalışmalar titizlikle sürmekte, ülkemizin gelişen ve değişen dünyaya adaptasyonuna katkı sağlamaktadır. Şirketimiz söz konusu bu adaptasyon sürecine Mego Ajans olarak sanal gerçeklik teknolojisi kullanarak büyük bir adım atmıştır. Mego Ajans halkımızın ve işletmelerimizin yeni dünya düzeninde var olmalarına yardımcı olacaktır. Türkiye’nin de içinde bulunduğu global piyasalarda halkımızın bu yeni sürece adaptasyonu ve işletmelerin faaliyetlerine zarar görmeden devam etmeleri adına çalışmalarımıza devam edeceğiz.
Saygılarımızla, Mego Ekibi

  • Biz Kimiz?

    Mego Ajans 2020 yılında kurulmuş olup, kısa sürede gerçekleştirdiği inovatif projelerle gelişen ve değişen dünyamızda globalleşme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

  • Misyonumuz

    Sanal gerçeklik alanında; Türkiye başta olmak üzere, yurt içi ve dışındaki müşterilerine yenilikçi ve güvenilir çözümler sunmak.

  • Vizyonumuz

    Kuruluşundaki amacın gereklerini yerine getirerek; küresel pazarda büyümesini koruyan, güven duyulan bir bilişim şirketi olmak.